זירו שוז בלאק פריידיי! Black Friday

Save 70% on Xero Shoes

סיפורו של שליח

לפני שתיים-עשרה שנים העברתי שנה כשליח בקנזס-סיטי. אני? שליחות? מה הקשר?

זה גם מה שאני שאלתי את עצמי, אחרי חמש שנים של מסגרת קבועה (מכינה-ישיבה-צבא-ישיבה) עמדתי "לצאת אל העולם" מה שאומר שאני מתחיל לשלם ביטוח לאומי, לחשוב מה בא לי ללמוד ואיזו עבודת סטודנטים תשלם שכר דירה (ואוכל. וחשבונות. ויציאות. והוצאות).

אז לקחתי שנה אחת לפני. שנה שיש בה גם נתינה, גם ניתוק מהיום יום הרגיל וגם הכרות עם תרבות חדשה. בשנה הזו למדתי איך לדבר אנגלית בצורה נכונה, מה משמעות המילה דיפלומטיה, איך לבנות תוכנית לימודים אישית גם כשאתה במסגרת לא מחייבת וגם איך לקנות נעלי ריצה, לא לרוץ בהם שנה ולהרגיש שבכל זאת עשית משהו עם הכושר הגופני שלך (במקרה שלי: תוספת של עשרה קילוגרם שבאו בעקבות קניה חוזרת שישיית קולה בפחות מחמישה דולרים).

החוויה האמריקנית

אחד הדברים שבאמת אהבתי היה "החוויה האמריקנית": עולם שלם של חגים ומנהגים שהכרתי רק בסרטים וסדרות טלויזיה הפך מול עיני למציאותי לגמרי: השוטרים האדיבים (אך רציניים להחריד), "דלי" כשר שאפשר למצוא בו פסטרמה אלוהית ומלפפוני-ענק כבושים בחוץ, יום טוב שני של גלויות, סיור "טריק או ממתק" ב"האלווין", סנטה ועצי חג מולד וגם… חג ההודיה. חג אמריקאי לא-דתי בו המשפחה הגדולה מתכנסת ביום חמישי האחרון של נובמבר, מודים על השנה החולפת, מאחלים בריאות ושגשוג לאחרים ואוכלים תפוחי אדמה, דלעת ותרנגול הודו ברוטב חמוציות.

turkey-1084222_1280

גם אנחנו (השליחים: שלוש משפחות, שני רווקים, אחד חברינו חיים) הוזמנו לבית אחת ממשפחות הקהילה, אכלנו טורקי, שתינו סיידר ובעיקר ניסינו להבין מה מהות החג. היה כיף.

בלאק פריידיי

יום למחרת, חיים העיר אותי בשלוש לפנות בוקר "בוא תראה קטע אמריקאי טהור" אמר לי וזרז אותי לנסוע איתו לאחד ממרכזי הקניות.

על המדרכה, ליד החנויות השונות, אנשים שוכבים בתוך שקי שינה. הומלסים? לא. רק אנשים שרוצים להיות הקונים הראשונים ב"בלאק פריידיי" -אותו "יום שישי השחור" שנחוג יום אחרי ת'נקסגיווינג. יום בו בתי העסק החליטו משום מה על ניקוי סחורה כללי והם מציעים בו הנחות לא שפויות בעליל. ראו זאת הצרכנים ושאל ואת עצמם: "למה לא להיות הראשון?" ואיך תדאג לזה שתהיה הראשון? הפוך את הכניסה לחנות -למיטה. ראש צרכני משובח.

למה אני כותב את כל זה?

דוא"ל שקיבלתי מסטיבן סאשן (ההוא מ"זירושוז") בו הוא מספר לי שגם הם חוגגים את חג ההודיה ומציינים את ה"בלאק פריידיי" עם הזדמנות של פעם בשנה לקבל את הסנדלים שלהם (וגם את נעלי "חנה") בהנחות ענק.

אז מה הוא מציע?

כמעט כל המוצרים שלו בהנחות משמעותיות -מיוחד ל"בלאק פריידיי":

Amuri Venture -סנדלים פשוטות ב 11.99$, כמעט רבע מחיר!

Amuri Z-Trek -סנדלי רצועות עם הנחה של 10$.

Umara Z-Trail סנדלי רצועות משופרות בהנחה של 40$!

Amuri Cloud נמכרות באותו המחיר ואין עליהם הנחה.

נשארה רק חנה…

מי זו חנה?

יום אחד קם סטיבן סאשן בבוקר ושאל לעצמו: אם נעלי הריצה של פעם היו למעשה סנדלים עם כיסוי, למה שלא אקח את סנדלי הזירושוז ואכסה אותם? אחרי כמה ניסויים וניסיונות (סטיבן אוהב ניסויים) יצאו נעלי Ipari Hana. מבחוץ הן נראות כנעליים אלגנטיות אבל כמו כל דבר בחיים, כשמתמקדים מסתבר שמדובר בסוליות זירו-שוז עם כיסוי קנבס וגימור מושלם. תנו מבט, לא יפות?
Xero Shoes minimalist casual shoe - barefoot inspired footwear

את נעלי איפרי חנה מציע סטיבן ב$64.99–$71.99 (תלוי בצבע שתבחרו).

ועדיין לא כתבתי על ערכות "עשה זאת בעצמך, גאדג'טים נלווים ואחרים.

תוקף ההנחה הוא שבוע והוא מסתיים ביום ראשון הבא, ה-4 בדצמבר. חבל לפספס את ההזדמנות.

אם אתם שואלים את עצמכם למה ריצה יחפה היא דבר טוב, למה דווקא סנדלים מינמליים ולמה דווקא זירושוז -לכו לכאן

בחסות:

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*