אודות

ברוכים הבאים!

אני שמח שהגעתם לפה.
באמת. אני יודע שזה משפט פתיחה מוכר. כל זמר/שחקן/אמן פותח ככה ערב פשוט כי זה מה שכתוב לו בטקסט. אני באמת שמח שאתם פה. לקחתם רגע לפוש מהחיים לקרוא קצת על סגנון חיים, כושר, ריצה יחפה או שיווק שותפים.
יכול להיות שסתם מתחשק לכם מתכון מהיר או מושקע סתם כי אתם אוהבים לבשל.

מה יש לנו כאן?

סתיו 2021, אני מוצא את עצמי שוב בסיטואציה חוזרת של דימוי גוף נמוך, בריאות לא משהו ורצון אמיתי להשתנות.
קראו לזה משבר גיל הארבעים (ואחת), בריחה, אכזבה עצמית -אני צריך להשתנות. הטריגר היה קורונה, רצון לתרום כיליה לקרוב משפחה, בדיקות רפואיות עם תוצאות מדאיגות ובעיקר "מה נסגר איתך?"

אז רגע לפני המעבר לשרת אחר (להתראות הוסטגייטור, שלום אליחי) האתר עובר שינוי. בהצלחה.

בקיץ 2015 התחלתי לתרגל את הדרך הקדמונית. לא, לא מדובר בקטע ניו-אייג'י אלא דרך חיים המוכרת יותר בשם פרימל או פליאו. מאחר ולא מדובר רק בשינוי תזונתי החלטתי לחלוק רשמים וחוויות מהמעבר הזה כולל נסיונות, כשלות והצלחות. מאז הספקתי לעזוב, לחזור, לעזוב, לשחרר (אין מה לעשות, המשקל החברתי גדול יותר) ולהתמקד בעיקרון הפשטות: לצרוך מזון שעיקרו מה שאני מכין ופחות מה שהכינו לי אחרים.

פארקור ופרי-ראנינג הם שני ענפי ספורט ברשימת ה"אוהב אבל לא מתרגל" שלי. מאחר ואין כמעט חומר בעברית בעניין הרמתי את הכפפה ואני מקווה שבאישזהו שלב האגף יהפוך לאתר. החומר עולה לאט אחרי תרגום ועריכה לשונית ולאחר ברור זכויות יוצרים.

באגף "המטבח" תמצאו מתכונים שלי. כשאני כותב "שלי" אני מתכוון לכך שאלו מתכונים שבדקתי, תיקנתי, שיפרתי והוספתי משהו יחודי משלי. לא כולם בגבולו תהגזרה של התזונה הקדמונית. במקרה כזה הדבר יצויין בצורה בולטת.

ב"חדר העבודה" אפשר למצוא יצירות שכתבתי. חלקן הופיעו במקומות אחרים, אתרים, רשתות חברתיות או סתם תגובה לכתבה.

באגף "הספריה" אפשר למצוא ביקורת ספרים, ציטוטים וסתם דברים מעניינים שמצאתי (כמו: ידעתם שג'ק ריצ'ר מופיע גם בספר של סטיבן קינג?) יש מצב שגם סרטים וסדרות טלויזיה יכנסו לשם, תלוי בזמן שאחליט להקדיש לנושא.

הבהרת על: אף על פי שאתר מאוחסן בשרתי חברת הוסטגייטור בארצות הברית הוא עדיין כפוף לחוקים שונים. אם נתקלתם בחומר לא חוקי או כזה המפר זכויות יוצרים -האירו את עיני והנושא יטופל בזמן סביר.

בואו בשלום, נחמד פה.

נייט.